Costa Rica La Pastora Tarrazu 1kg zrno

Costa Rica La Pastora Tarrazu 1kg zrno hodnocení (0)
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
KMP
Cena bez DPH: 329,57 Kč
Cena s DPH: 379 Kč
-+  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Costa Rica La Pastora Tarrazu 1kg zrno

Hurá  na Kostariku! Španělsky Costa Rica nebo plným názvem República de Costa Rica, český doslovný překlad je Bohaté pobřež. Nachází se ve Střední Americe.  Najdeme zde dlouhé přírodní pláže lemované kokosovými palmami, kávové plantáže, průzračná jezera, vodopády, tropické a deštné pralesy, na straně druhé pak činné sopky a v pohoří Kordillera hory vysoké téměř 4000 metrů. Světově unikátní ekosystém představuje mlžný prales. Severovýchodní pasáty z teplého Karibiku narážejí na svahy hor, ochlazují se a houstnou v mlhu a oblaka. Hustá lesní vegetace velké množství vlhkosti pohlcuje jako houba a pak uvolňuje v období sucha.  Díky tomuto vlhkému prostředí jsou kostarická kávová zrna, zejména z oblasti Tarrazu, považována za jedna z nejlepších na světě. Kostarika vždy patřila mezi přední pěstitelské země, co se týká kultivace a techniky zpracování kávy. Jejich sofistikovaná metoda zpracování za mokra je známa po celém světě a vděčně uznávána všemi znalci. Kompaktní a hutné espreso kávy La Pastora je obohacené o chuť květin, pražených mandlí se základem kořeněné čokolády. 

 

Vy objednáte a my necháme pražit !

Dostupnost do 48hod.

.

 

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Související zboží
Alternativní zboží

Brasil Santos zrnková káva 1kg

 Vy objednáte a my necháme pražit ! Takto čerstvě pražená káva je prvotřídní ! Říká se, že nejlepší odrůdou je káva Santos, jemné, plné, ovocné chuti s nádechem čokolády a nízkou kyselostí, bez stopy hořkosti, z oblasti ...

Brasil Santos zrnková káva 1kg
tip
Kód:2002
251,30 Kč | s DPH 289 Kč
-+

Tchibo Family zrnková káva 1kg

Káva Tchibo Family v sobě spojuje povzbudivý účinek a výraznou chuť, které vám přinesou osvěžujícípotěšení . Intenzivní chuť a plné aroma zaručí zrna kávy Robusta.

Tchibo Family zrnková káva 1kg
Kód:1390
233,04 Kč | s DPH 268 Kč
-+

Columbia Supremo zrnková káva 1kg

Vy objednáte a my necháme pražit ! Takto čerstvě pražená káva je prvotřídní ! Vynikající káva z Latinské Ameriky má překvapivě plné tělo. Je rovněž zajímavá svou typickou strukturou a chutí po vlašských ořechách. Plná chuť ...

Columbia Supremo zrnková káva 1kg
tip
Kód:2003
312,17 Kč | s DPH 359 Kč
-+

Jacobs Kronung Selection káva zrno 1kg

Kvalitní zrnková káva je kombinací káv arabika a robusta. Má bohatou cremu a skvělou chuť. Díky střednímu až silnějšímu pražení má silnější intezitu. S touto kávou vykouzlíte výborné espresso a všechny typy kávy s mlékem.

Jacobs Kronung Selection káva zrno 1kg
Kód:1562
304,35 Kč | s DPH 350 Kč
-+