Výhody nákupu v e-shopu MENZL.cz

1. Individuální přístup pro každého

Garantujeme Vám individuální a trpělivý přístup. Pomůžeme Vám s registrací, s objednávkou, domluvíme ideální termín závozu zboží, zodpovíme Vaše dotazy apod.

2. Poctivé Náhradní plnění je zdarma 

Naše firma je přímým zaměstnavatelem osob se zdravotním handicapem. Více o Náhradním plnění zde.

3. Dárky pro Vás

K první objednávce od nás získáte malý dárek na přivítanou. Pro každou další objednávku nad 2000Kč s DPH pro Vás máme připraveny dárky, které měníme každý měsíc, aby bylo z čeho vybírat

4. Výběr termínu a času dodání

Zboží objednané do 15:00 hodin Vám dovezeme následující pracovní den. Čas dodání si můžete určit individuálně, aby co nejlépe vyhovoval Vašim časovým možnostem.

5. Doprava zdarma

Doprava je při objednávce nad 1000Kč s DPH zdarma. Při objednávce do 1 000 Kč s DPH je cena za dopravu po Praze pouhých 121 Kč s DPH.

6. Máme vlastní vozový park i řidiče

Určitě jste nás už viděli. Naše auta s logem MENZL brázdí pražské ulice již řadu let. Naši řidiči znají Prahu jako své boty a tak je pro ně hračka dovézt zboží včas na to správné místo.

Musíme se Vám pochlubit naším novým přírůstkem. Do našeho, stále se rozrůstajícího, vozového parku jsme pořídili v létě elektrické auto Škoda Citigo iV. Zvládne s přehledem a rychle dovézt menší zásilky, ale vozí i naše kolegy se zdravotním hendikepem do práce a z práce. Obchodní zástupce s ním může za zákazníky v modrých zónách a pomáhá i s rozvozem jídla v době pandemie. Je to čistě ekologické i ekonomické vozidlo. Životní prostředí je pro nás velmi důležité a tak máme v plánu tento rok, i přes vyšší náklady, pořídit další elektrická auta pro větší objemy zásilek.

7. Rozmístění zboží zdarma

Zboží Vám doneseme až do Vaší kanceláře, bytu či rodinného domu. V případě potřeby Vám zboží zdarma rozmístíme ve Vašich kancelářských či obytných prostorách.

8. Osobní odběr zdarma

Objednané zboží si můžete u nás vyzvednout osobně a to v pracovní dny 9-15hod, kdy jsme Vám k dispozici na naší pobočce v Kyjovské 7, v Praze 4.

9. Patba předem - sleva 3%

Za platbu předem automaticky získáte slevu 3% z hodnoty každého Vašeho nákupu.

10. Newslettery

Novinky, akce, dárky nic Vám neuteče s našimi newslettery.