Výhody nákupu v e-shopu MENZL.cz

1. Individuální přístup pro každého

Garantujeme Vám individuální a trpělivý přístup. Pomůžeme Vám s registrací, s objednávkou, domluvíme ideální termín závozu zboží, zodpovíme Vaše dotazy apod.

2. Poctivé Náhradní plnění je zdarma 

Naše firma je přímým zaměstnavatelem osob se zdravotním handicapem. Více o Náhradním plnění zde.

3. Dárky pro Vás

K první objednávce od nás získáte malý dárek na přivítanou. Pro každou další objednávku nad 2000Kč s DPH pro Vás máme připraveny dárky, které měníme každý měsíc, aby bylo z čeho vybírat

4. Výběr termínu a času dodání

Objednané zboží Vám dovezeme do 48 hodin. Čas dodání si můžete určit individuálně, aby co nejlépe vyhovoval Vašim časovým možnostem.

5. Doprava zdarma

Doprava je při objednávce nad 1000Kč s DPH zdarma. Při objednávce do 1 000 Kč s DPH je cena za dopravu po Praze pouhých 121 Kč s DPH.

6. Máme vlastní vozový park i řidiče

Určitě jste nás už viděli. Naše auta s logem MENZL brázdí pražské ulice již řadu let. Naši řidiči znají Prahu jako své boty a tak je pro ně hračka dovézt zboží včas na to správné místo.

Musíme se Vám pochlubit :). Do našeho, stále se rozrůstajícího, vozového parku jsme pořídili již druhé elektrické auto Škoda Citigo iV. Zvládne s přehledem a rychle dovézt menší zásilky, ale vozí i naše kolegy se zdravotním hendikepem do práce a z práce. Je to čistě ekologické i ekonomické vozidlo. Životní prostředí je pro nás velmi důležité a tak máme v plánu tento rok, i přes vyšší náklady, pořídit další elektrická auta pro větší objemy zásilek.

7. Rozmístění zboží zdarma

Zboží Vám doneseme až do Vaší kanceláře, bytu či rodinného domu. V případě potřeby Vám zboží zdarma rozmístíme ve Vašich kancelářských či obytných prostorách.

8. Osobní odběr zdarma

Objednané zboží si můžete u nás vyzvednout osobně a to v pracovní dny 9-15hod, kdy jsme Vám k dispozici na naší pobočce : Vídeňská 744/2, Praha 4.

9. Patba předem - sleva 3%

Za platbu předem automaticky získáte slevu 3% z hodnoty každého Vašeho nákupu.

10. Newslettery

Novinky, akce, dárky nic Vám neuteče s našimi newslettery.