Výhody nákupu v e-shopu MENZL.cz

1. Individuální přístup pro každého

Garantujeme Vám individuální a trpělivý přístup. Pomůžeme Vám s registrací, s objednávkou, domluvíme ideální termín závozu zboží, zodpovíme Vaše dotazy apod.

2. Poctivé Náhradní plnění je zdarma 

Naše firma je přímým zaměstnavatelem osob se zdravotním handicapem. Více o Náhradním plnění zde.

3. Dárky pro Vás

K první objednávce od nás získáte malý dárek na přivítanou. Pro každou další objednávku nad 2000Kč s DPH pro Vás máme připraveny dárky, které měníme každý měsíc, aby bylo z čeho vybírat

4. Výběr termínu a času dodání

  • Objednané zboží Vám dovezeme do pěti pracovních dní, s platbou kartou nebo převodem.
  • U objednávek s platbou předem na účet, dodáme zboží po obdržení platby na náš účet co nejdříve. O termínu dodání Vás budeme předem informovat.

Vzhledem k šíři nabízeného sortimentu se může stát, že některé zboží má výpadek ve výrobě a nemůže být dodán nebo musí být objednán a k dodání tak je cca do 10 pracovních dní dle možností dodavatele. O tomto je zákazník vždy informován. Bohužel zásobování začíná být problematické ale vždy se snažíme aby jsme pro Vás zajistili dodání všech položek z objednávky.

Čas dodání si můžete určit individuálně, aby co nejlépe vyhovoval Vašim časovým možnostem.

5. Doprava zdarma

Doprava je při objednávce nad 1000Kč s DPH zdarma. Při objednávce do 1 000 Kč s DPH je cena za dopravu po Praze pouhých 160 Kč s DPH.

6. Máme vlastní vozový park i řidiče

Určitě jste nás už viděli. Naše auta s logem MENZL brázdí pražské ulice již řadu let. Naši řidiči znají Prahu jako své boty a tak je pro ně hračka dovézt zboží včas na to správné místo.

Do našeho, stále se rozrůstajícího, vozového ekoparku, kde již spolehlivě jezdí dvě elektrické Škody Citigo iV., které zvládnou s přehledem a rychle dovézt menší zásilky a vozí i naše kolegy se zdravotním hendikepem do práce a z práce, přibylo další elektrické auto. Je to VW BUZZ -  skvělý pomocník pro větší objemy zásilek z e-shopu.

7. Rozmístění zboží zdarma

Zboží Vám doneseme až do Vaší kanceláře, bytu či rodinného domu. V případě potřeby Vám zboží zdarma rozmístíme ve Vašich kancelářských či obytných prostorách.

8. Osobní odběr zdarma

Objednané zboží si můžete u nás vyzvednout osobně a to v pracovní dny 9-15hod, kdy jsme Vám k dispozici na naší pobočce : Vídeňská 744/2, Praha 4.

9. Patba předem - sleva 3%

Za platbu předem automaticky získáte slevu 3% z hodnoty každého Vašeho nákupu.

10. Newslettery

Novinky, akce, dárky nic Vám neuteče s našimi newslettery.