Výhody pro firmy

Pro firmy

1. Individuální přístup

Ať jste malá nebo velká firma, garantujeme Vám individuální a trpělivý přístup. Pomůžeme Vám s registrací, s objednávkou, domluvíme ideální termín závozu zboží, zodpovíme Vaše dotazy apod.

2. Pro firmy které mají více než 25 zaměstanců - poskytujeme Náhradní plnění zdarma 

Každá firma, společnost či organizace, která zaměstnává více než 25 zaměstnanců, má od 1. 1. 2012 dle § 81 novely Zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb., povinnost zaměstnávat také OZP v minimálním počtu 4% z celkového počtu zaměstnanců. Vice zde.

Pokud z nějakého důvodu nechcete, nebo nemůžete splnit zákonem uloženou povinnost, existují 3 možnosti, jak postupovat:

  • Odvést státu příspěvek ve výši 2,5 násobku průměrné mzdy za každou nezaměstnanou OZP.
  • Využít náhradní plnění.
  • Kombinovat odvod státu s náhradním plněním.

Naše firma je přímým zaměstnavatelem osob se zdravotním handicapem. Více o Náhradním plnění zde.

3. Patba předem - sleva 3%

Za platbu předem automaticky získáte slevu 3% z hodnoty každého Vašeho nákupu.

4. Platba převodem

Se standardní splatností 7 dní. Splatnost lze individuálně domluvit dle Vašich dispozic.

5. Dárky pro Vás

K první objednávce od nás získáte malý dárek na přivítanou. Pro každou další objednávku nad 2000Kč s DPH pro Vás máme připraveny dárky, které měníme každý měsíc, aby bylo z čeho vybírat .

6. Výběr termínu a času dodání

Objednané zboží Vám dovezeme do 48 hodin. Čas dodání si můžete určit individuálně, aby co nejlépe vyhovoval Vašim časovým možnostem.

7. Doprava zdarma

Doprava je při objednávce nad 1000Kč s DPH zdarma. Při objednávce do 1 000 Kč s DPH je cena za dopravu po Praze pouhých 121 Kč s DPH.

8. Máme vlastní vozový park i řidiče

Určitě jste nás už viděli. Naše auta s logem MENZL brázdí pražské ulice již řadu let. Naši řidiči znají Prahu jako své boty a tak je pro ně hračka dovézt zboží včas na to správné místo.

Musíme se Vám pochlubit naším novým přírůstkem. Do našeho, stále se rozrůstajícího, vozového parku jsme pořídili v létě elektrické auto Škoda Citigo iV. Zvládne s přehledem a rychle dovézt menší zásilky, ale vozí i naše kolegy se zdravotním hendikepem do práce a z práce. Obchodní zástupce s ním může za zákazníky v modrých zónách a pomáhá i s rozvozem jídla v době pandemie. Je to čistě ekologické i ekonomické vozidlo. Životní prostředí je pro nás velmi důležité a tak máme v plánu tento rok, i přes vyšší náklady, pořídit další elektrická auta pro větší objemy zásilek.

 

9. Rozmístění zboží zdarma

Zboží Vám doneseme až do Vaší kanceláře, bytu či rodinného domu. V případě potřeby Vám zboží zdarma rozmístíme ve Vašich kancelářských či obytných prostorách.

10. Newslettery

Novinky, akce, dárky nic Vám neuteče s našimi newslettery.

 

Jsme rádi, že máme spokojené zákazníky, kteří se na nás mohou spolehnout, přidejte se k nim i vy.

Jungheinrich Armáda spásy HallaAutopůjčovna HertzFCC Environment